نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: دودلی در اقدام برای بچه دوم

2900
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46557
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دودلی در اقدام برای بچه دوم

با سلام
    من و همسرم هردو ۳۶ ساله هستیم و یه فرزند ۵ ساله داریم۔
    همسرم بصورت اقماری کار میکنه و فقط در ماه یک هفته پیش ما هستش۔ اونم همش از من و فرزندم دوری میکنه و سرش به موبایل و کارهای خودش مشغوله۔ در زمان کوتاهی که پیش هم هستیم همیشه دعوا و درگیری بین مون پیش میاد۔
    متاسفانه بعد از بارداری پسرم، همسرم و من از لحاظ رابطه جنسی خیلی از هم دور شدیم و حتی شده شش ماه بیشتر هیچ رابطه عاطفی یا نزدیکی نداشته ایم۔
    هرچی ازش خواستم به دکتر بره ولی قبول نمیکنه۔ من هر کاری میکنم که رابطه برقرار بشه ولی اون به بهانه های الکی فرار میکنه۔
    ما با عشق با هم ازدواج کردیم حتی برعلیه نظر خانواده ها بود۔ من بخاطرش از خارج از کشور اومدم ایران زندگی کردم و خیلی فداکاریهای مالی و عاطفی برای این زندگی کردم ولی همیشه خواستار چیزهای بیشتر بوده از من۔ چون از لحاظ مالی من برای همسرم خانه خریدم ماشین خریدم حتی خرج عروسی و خیلی چیزهای دیگه زندگی را من دادم۔

الان پسرم دلش خواهر و برادر میخواد۔ منم دلم بچه میخواد ولی خیلی تنها هستم در این رابطه و حس و علاقه ای ما بین من و همسرم دیگه نیست و چون زیاد هم را نمیبینیم احتیاجی به طلاق هم نیست۔
    حالا نمیدونم با وجود این مشکلات اوردن یه بچه دیگه به این رابطه خوبه یا بد۔ برای من خیلی سخت میشه با افسردگی و مشکلات عصبی که دارم یکی دیگه را تنها بزرگ کنم ولی بخاطر تنهایی پسرم هم ناراحتم۔
    لطفا کمکم کنید تصمیم درست بگیرم۔

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 139 بار در 101 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : دودلی در اقدام برای بچه دوم

سلام. ایا هنگامی که همسرتان خانه است شما به گوشی ایشون دسترسی دارید و یا رمزی گذاشتن که شما نمیتوانید وارد بشید و یا اگر بخواهید گوشیشون دست بگیرید استرس میگیرند؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46557
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رمزهای همه چیزمون یکی هستش و هیچ وقت تغییر ندادیم۔ من به همه اطلاعاتش دسترسی دارم۔ چطور؟ اگر فکر خیانت یا زن دیگه میکنید۔ نه خداروشکر فکر نمیکنم اینجور باشه۔

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    تشکر شده 18 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    4

بخاطر کارش هست که معمولا کم حوصله و خسته هستو تمایلی ب نزدیکی نداره . ولی خب ب اینم فکر کنین ک هرچی سن بره بالا بعدا برا بارداری ب مشکل میخوری . ب نظر من واس بچه دوم اقدام کن چه معلوم شاید این بچه باعث شد شما دوباره ب هم نزدیک بشید و صمیمیت بینتون دوباره ایجاد بشه . و اینکه میگید بچه بزرگ کردن براتون سخته . وقتی ادم بچه دار میشه خود ب خود صبور میشه و حس مادرانش نمیزاره ک عصبی بشه مطمنن موفق میشی☺ب نظر منکه بچه دوم بیار حداقل بخاطر پسرت . من خودم آبجی ندارم واقعا اذیت شدم و دلم خیلی میخواست ک یه خواهر داشته باشم ولی نشد دیگه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46557
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

منم نظرم همینه۔ مسئولیتش خیلی زیاده و وقتی هم اینجاست دائم باید جواب تلفن بده چون کسی جایگزینش نیست۔ بیچاره هم سیگاری شده که از دود متنفر بود هم داروی اعصاب مصرف میکنه۔
    البته منم داروی اعصاب میخوردم ولی چند ماهه قطع کردم بخاطر بارداری و خودم را با چیزهای دیگه اروم میکنم۔
    البته ما خیلی بهم نزدیک بودیم تا وقتی بچه اومد وسط و به این وضع افتادیم، حالا میترسم بعدی بیاد دیگه کلا جدا بشیم۔
    حتی ثبت نام کردیم برای اینکه بچه از پرورشگاه بگیریم ولی گفتند ۵ سال طول میکشه۔
    از یه طرف تنها بودن بچه خیلی سخته۔ من خودم یه خواهر دارم ولی بچه بودم اون رفت یه کشور دیگه و خیلی تنها بزرگ شدم۔
    از یه طرف دیگه مسئله سردی رابطه ما و بدتر شدنش و کرونا و دردسر تنها بودن دوران بارداری با یه بچه ۵ ساله۔
    یعنی میتونم از پسش بر بیام؟؟؟؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    تشکر شده 18 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط Bnp نمایش پست ها
    منم نظرم همینه۔ مسئولیتش خیلی زیاده و وقتی هم اینجاست دائم باید جواب تلفن بده چون کسی جایگزینش نیست۔ بیچاره هم سیگاری شده که از دود متنفر بود هم داروی اعصاب مصرف میکنه۔
    البته منم داروی اعصاب میخوردم ولی چند ماهه قطع کردم بخاطر بارداری و خودم را با چیزهای دیگه اروم میکنم۔
    البته ما خیلی بهم نزدیک بودیم تا وقتی بچه اومد وسط و به این وضع افتادیم، حالا میترسم بعدی بیاد دیگه کلا جدا بشیم۔
    از یه طرف تنها بودن بچه خیلی سخته۔ من خودم یه خواهر دارم ولی بچه بودم اون رفت یه کشور دیگه و خیلی تنها بزرگ شدم۔
    از یه طرف دیگه مسئله سردی رابطه ما و بدتر شدنش و کرونا و دردسر تنها بودن دوران بارداری با یه بچه ۵ ساله۔
    وقتی یه تصمیمی گرفته میشه و ۷۰ درصد شما راضی ب این اتفاق هستین یعنی اینکه میتونین و از پسش برمیاید فقط این وسط باید شک و دودلیاتون و ترک کنین و با اراده محکم انجامش بدین☺

7. کاربران زیر از Nastaran90 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Bnp

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 139 بار در 101 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Bnp نمایش پست ها
    اگر فکر میکنید با امدن بچه دوم شرایطی که افتاد درست میشه و رابطتون با همسرتون بهتر میشه. سخت در اشتباه هستید. بچه نیاز به تربیت و مراقبت داره و بچه دوم زمان بیشتری از شما میگیره. بجای این کار زمان بگذارید و با کمک یک مشاور خانواده به بهبود رابطه خود با همسرتون بگردازید. نداشتن رابطه جنسی بعد از چند ماه میان زوجین خیلی بحرانی است. البته ممکن به دلیل مصرف داروهای عصاب باشه. داروهای اعصاب هم باید به تجویز گزشک و در بازه زمانی مشخص بخورید و نباید دائمی باشه

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46557
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی وضع بدی هستش میدونم و خیلی التماسش کردم بریم دکتر ببینیم مشکل چیه ولی حاضر نیست بیاد۔ فقط بفکر کارش هست اصلا براش مهم نیست دیگه۔ داروی اعصاب هم بدون نظر دکتر میخوره۔ چطور میشه این فرد را برد دکتر؟ خودم رفتم دکتر بجاش ولی دکتر قبول نکرد گفت خودش باید باشه۔ مشاور هم میگه دوتا باید باشید۔

راجب ترییت بچه هم درست میگیید۔ بچه مخصوصا پسر بدون داشتن پدر و پدربزرگ در زندگیش خیلی بده چون اخلاقش رفتارش کاملا دخترانه شده۔

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد